Dataservis se představuje

Jsme rodinná firma pracující v oblasti administrativy, účetnictví a daní již od roku 1992 s cílem poskytovat klientům komplexní služby. Zaměřujeme se nejen na problematiku týkající se malých a středních podnikatelů, živnostníků a občanů, ale i právnických osob.

V roce 1995 jsme služby rozšířili o zprostředkovatelské služby a v roce 1996 na základě koncesní listiny i o služby soukromých detektivů. Důležitý pro Vás bude i náš stálý přehled o platných českých zákonech v jejich aktuálním znění. V této oblasti spolupracujeme s několika školícími agenturami, [např. PILSKOM s r.o., Ing. Kukanová] ve kterých přednáší specialisté z oblasti daní a účetnictví, pracovníci finančních úřadů a spoluautoři daňových zákonů.

Vzájemná budoucí spolupráce bude podložena smlouvou o poskytování účetních služeb, ve které budou po právní stránce upraveny naše vztahy. Součástí této smlouvy je i cenová nabídka našich služeb, kterou si také můžete vyžádat proti informaci o počtu účetních dokladů a šíři problematiky Vaší firemní podnikové ekonomiky. Prioritou je individuální přístup k potřebám každého klienta.

Společnost Dataservis je pojištěna u České podnikatelské pojišťovny a.s.